MODERNIZACJA ENERGETYCZNA BUDYNKÓW

EcoSolTech s.c. zajmuje się kompleksową modernizacją budynków.

Wykonamy audyt energetyczny, zlecimy ocieplenie, wykonamy instalację ogrzewania podłogowego, wykonamy instalację pompy ciepła, a na koniec wykonamy instalację fotowoltaiczną która zasili budynek. Potzrebny elektryk to także zrealizujemy. Dotrzymamy terminu na który sie umówimy oraz pomożemy wypełnić dokumentację w celu uzyskania dotacji.

Nasze doświadczenie to głównie praktyka; kontaktując się z Nami porozmawiasz z instalatorem nie sprzedawcą. Z nami inwestujesz w zieloną energię.

Nasze działania są skoncentrowane przede wszystkim na kujawach i pomorzu, gdzie mieści się główna siedziba EcoSolTech, ale w razie potrzeby realizujemy zamówienia na terenie całego kraju. Pompy ciepła i Panele fotowoltaiczne wykorzystują ogromne pokłady energii drzemiące w słońcu. Pragniemy, aby jak największa część społeczeństwa korzystała z tego niemal nieograniczonego źródła. Właśnie dlatego oferujemy m.in.: pompy ciepła oraz instalacje fotowoltaiczne dla domu i firm. Zapoznaj się z naszą ofertą i stań się niezależny energetycznie!

Działamy kompleksowo – dostarczamy rozwiązania techniczne obejmujące wszystkie etapy inwestycji. Począwszy od zaprojektowania instalacji, przez jego ekonomiczną ocenę, aż po montaż i monitoring jej działania oraz opiekę serwisową. Co więcej, nasi pracownicy zajmą się pomocą przy wyborze najkorzystniejszego sposobu finansowania inwestycji oraz pomogą wypełnić wnioski o dofinansowanie.

Stwórzmy coś

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Napisz do nas aby lepiej nas poznać.